Smartphone 6.52" 19.5:9 DOOGEE X95 Blue 64Bit Quad 1.3GHz/2GB/16GB/Dual SIM/5MP+3x13+2+2MP/A10.0

Распродадено Smartphone 6.52" 19.5:9 DOOGEE X95 Blue 64Bit Quad 1.3GHz/2GB/16GB/Dual SIM/5MP+3x13+2+2MP/A10.0

Smartphone 6.52" 19.5:9 DOOGEE X95 Blue 64Bit Quad 1.3GHz/2GB/16GB/Dual SIM/5MP+3x13+2+2MP/A10.0


https://www.doogee.cc/detail/x-series_x95/167


  • Гаранција: 12 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 304
  • Бренд: Doogee
  • Шифра: 599870004
  • Залиха: Распродадено
  • 4,630ден.

Тагови: Smartphone 6.52" 19.5:9 DOOGEE X95 Blue 64Bit Quad 1.3GHz/2GB/16GB/Dual SIM/5MP+3x13+2+2MP/A10.0