MOB Xiaomi Redmi 9a green

Распродадено MOB Xiaomi Redmi 9a green
Основни карактеристики
Величина заслона6,53
Тип заслонаIPS LCD
Резолуција0
ПроцесорOcta Core
Фреквенција [ГХз]2
Капацитет [ГБ]32
РАМ2
Тип ОСAndroid 10.0
СИМDual
Димензии и маса
Димензије [мм]9
Тежина [г]196
Димензије ширина (цм)77
Димензије висина (цм)164,9
Останати карактеристики
Камера стражњ13
Камера предњ5
Блуетоотх5.0
Маkc. проширивост СД картица0
Гаранција [год]2
Дополнителна опрема
Остало7
Омни код0
Енергија и потрошувачка
Батерија [мАх]5000

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 258
  • Бренд: Xiaomi
  • Шифра: M02471166
  • Залиха: Распродадено
  • 6,360ден.

Тагови: MOB Xiaomi Redmi 9a green