MOB Xiaomi Redmi 9 gray 4/64

Ново Распродадено MOB Xiaomi Redmi 9 gray 4/64
Основни карактеристики
Величина заслона6.53
Тип заслонаIPS LCD
Резолуција2340
ПроцесорOcta Core
Фреквенција [ГХз]2
Капацитет [ГБ]64
РАМ4
Тип ОСAndroid 10.0
СИМDual
Димензии и маса
Димензије [мм]9.1
Тежина [г]198
Димензије ширина (цм)7.7
Димензије висина (цм)16.33
Останати карактеристики
Камера стражњ13
Камера предњ8
Блуетоотх5
Маkc. проширивост СД картица256
Гаранција [год]2
Дополнителна опрема
Остало0
Омни код0
Енергија и потрошувачка
Батерија [мАх]5020

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 263
  • Бренд: Xiaomi
  • Шифра: 0001185295
  • Залиха: Распродадено
  • 9,760ден.

Тагови: MOB Xiaomi Redmi 9 gray 4/64