Smartphone 6.55" HD+ 19:9 DOOGEE N30 White 64Bit Octa 1.8GHz/4GB/128GB/Dual SIM/8MP+Quad16MP/A10

Smartphone 6.55" HD+ 19:9 DOOGEE N30 White 64Bit Octa 1.8GHz/4GB/128GB/Dual SIM/8MP+Quad16MP/A10


  • Гаранција: 12 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 307
  • Бренд: Doogee
  • Шифра: 599873221
  • Залиха: Има
  • 8,300ден.

Тагови: Smartphone 6.55" HD+ 19:9 DOOGEE N30 White 64Bit Octa 1.8GHz/4GB/128GB/Dual SIM/8MP+Quad16MP/A10