Smartphone 6.52" HD+ DOOGEE X95 Pro Blue 64Bit Quad 1.8GHz/4GB/32GB/Dual SIM/5MP+Triple13MP/A10

Smartphone 6.52" HD+ DOOGEE X95 Pro Blue 64Bit Quad 1.8GHz/4GB/32GB/Dual SIM/5MP+Triple13MP/A10


  • Гаранција: 12 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 126
  • Бренд: Doogee
  • Шифра: 599873220
  • Залиха: Има
  • 6,410ден.

Тагови: Smartphone 6.52" HD+ DOOGEE X95 Pro Blue 64Bit Quad 1.8GHz/4GB/32GB/Dual SIM/5MP+Triple13MP/A10