Smartphone 6.52" HD+ DOOGEE N40 Pro Black 64Bit Octa 2.0GHz/6GB/128GB/Dual SIM/16MP+Quad20MP/A11

Smartphone 6.52" HD+ DOOGEE N40 Pro Black 64Bit Octa 2.0GHz/6GB/128GB/Dual SIM/16MP+Quad20MP/A11
https://www.doogee.cc/products/n40-pro.html
    
  • Гаранција: 12 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 922
  • Бренд: Doogee
  • Шифра: 599873228
  • Залиха: Има
  • 9,990ден.

Тагови: Smartphone 6.52" HD+ DOOGEE N40 Pro Black 64Bit Octa 2.0GHz/6GB/128GB/Dual SIM/16MP+Quad20MP/A11