Smartphone 5.45" HD+ DOOGEE S40 Pro Green 64Bit Octa 1.8GHz/4GB/64GB/4G/Dual SIM/5MP+13MP&2MP/A10

Smartphone 5.45" HD+ DOOGEE S40 Pro Green 64Bit Octa 1.8GHz/4GB/64GB/4G/Dual SIM/5MP+13MP&2MP/A10
https://www.doogee.cc/products/s40-pro.html

Гаранција: 12 месеци    

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1035
  • Бренд: Doogee
  • Шифра: 599873232
  • Залиха: Има
  • 8,870ден.

Тагови: Smartphone 5.45" HD+ DOOGEE S40 Pro Green 64Bit Octa 1.8GHz/4GB/64GB/4G/Dual SIM/5MP+13MP&2MP/A10