Samsung sat R830 Galaxy Watch Active 2 40MM SS Silver

Samsung sat R830 Galaxy Watch Active 2 40MM SS Silver
Основни карактеристики
Тип артиклаPametni sat
НамјенаSekojdnevna namena
Величина куќишта40
Материјал (ремен)Koža
Врста заслонаAMOLED
Батерија 
Повезивост
  • Bluetooth
  • GPS
Јамство2 godine
Димензии и маса
Димензије40mm, Veličina (glavni zaslon) 1.2" (30.2mm)
Останати карактеристики
ВодоотпорностDa
Бојаstainless steel, silver


  • Гаранција: 24 месеци


Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 81
  • Бренд: Samsung
  • Шифра: 02411744
  • Залиха: Има
  • 20,630ден.

Тагови: Samsung sat R830 Galaxy Watch Active 2 40MM SS Silver