Samsung sat R820 Galaxy Watch Active 2 44MM AL Gold

Samsung sat R820 Galaxy Watch Active 2 44MM AL Gold
Основни карактеристики
Тип артиклаPametni sat
Величина куќишта44
Материјал (ремен)Silikon
Врста заслонаAMOLED
Резолуција заслона 
Повезивост
  • Bluetooth
  • GPS
Трајањ батерије (уобичајено 
Капацитет батерије 
Јамство2 godine
Останати карактеристики
ВодоотпорностDa
БојаAluminijski, rozi
Тежина 
  • Гаранција: 24 месеци


Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 15
  • Бренд: Samsung
  • Шифра: 02411760
  • Залиха: Има
  • 16,470ден.

Тагови: Samsung sat R820 Galaxy Watch Active 2 44MM AL Gold