SAT Samsung R220 Galaxy FIT2 Crna

SAT Samsung R220 Galaxy FIT2 Crna
Основни карактеристики
Тип артиклаPametne narukvice
Величина куќиштаOstalo
Материјал (ремен)Silikon
Врста заслонаAMOLED
Резолуција заслона1.1
ПовезивостBluetooth
Трајањ батерије (уобичајено15
Капацитет батерије0.159
Јамство2
Останати карактеристики
ВодоотпорностDa
БојаCrna
Тежина0.021
  • Гаранција: 24 месеци


Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 17
  • Бренд: Samsung
  • Шифра: 0001186977
  • Залиха: Има
  • 2,620ден.

Тагови: SAT Samsung R220 Galaxy FIT2 Crna