MOB Amazfit GTS desert gold

Распродадено MOB Amazfit GTS desert gold
Основни карактеристики
Тип артиклаPametni sat
Величина куќишта42
Материјал (ремен)Silikon
Врста заслонаAMOLED
Резолуција заслона1.65
ПовезивостBluetooth
Трајањ батерије (уобичајено14
Капацитет батерије220
Јамство1
Останати карактеристики
ВодоотпорностDa
БојаCrna
Тежина0.03

Гаранција: 12 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 21
  • Бренд: Xiaomi
  • Шифра: 0001190161
  • Залиха: Распродадено
  • 7,330ден.

Тагови: MOB Amazfit GTS desert gold