MOB Amazfit GTR stainless steel 47mm

Распродадено MOB Amazfit GTR stainless steel 47mm
Основни карактеристики
Тип артиклаPametni sat
Величина куќишта47
Материјал (ремен)Koža
Врста заслонаIPS
Резолуција заслона1.39
ПовезивостBluetooth
Трајањ батерије (уобичајено12
Капацитет батерије410
Јамство1
Останати карактеристики
ВодоотпорностDa
БојаOstalo
Тежина0.048

Гаранција: 12 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 15
  • Бренд: Xiaomi
  • Шифра: 0001190154
  • Залиха: Распродадено
  • 8,400ден.

Тагови: MOB Amazfit GTR stainless steel 47mm